
Нагальні проблеми Яворівського району Львівської області обговорив з його мешканцями депутат ради Судововишнянської ОТГ та кандидат у депутати до Львівської обласної ради Станіслав Барчак.
По-перше, люди переймаються станом автомобільних доріг і каналізацією. В окремих населених пунктах ситуація критична. До обох проблем потрібно підходити комплексно, вважає депутат. Насамперед необхідно вирішити проблему з каналізацією, а потім переходити до ремонту автомобільних доріг. Тільки такий підхід можна вважати професійним. Щоб виділити кошти на комплексні роботи, місцева влада має співпрацювати з центральною.
«Як депутат обласної ради я робитиму все, щоб облаштувати систему каналізації і повністю закрити це питання для громади. Це можна зробити готуючи й затверджуючи екологічні проєкти у Львівській обласній раді», – зазначив Станіслав Барчак.
Інша проблема – в регіоні катастрофічно бракує садочків. А в тих, що є, не вистачає місця. Молоді батьки повинні залишатися з дітьми, замість того, щоб працювати і забезпечувати сім’ю.
Щоб вирішити цю проблему депутат пропонує виділяти кошти на ремонт старих дитячих садочків та зведення нових закладів. Це питання також можна вирішити, ухвалюючи проєкти у Львівській обласній раді та беручи участь в конкурсах Державного фонду регіонального розвитку для побудови нових дитячих садочків за підтримки народних депутатів.
Станіслав Барчак переймається молоддю громади. В містах і селах регіону, вважає він, потрібно системно облаштовувати спортивні майданчики та поля зі штучним покриттям. Це допоможе залучити до занять спортом більшу кількість молодих людей.
Крім того, Станіслав Барчак систематично та об’єктивно викриває бездіяльність, некомпетентність та халатність керівництва громади. Так, на початку каденції він власним коштом придбав камери відеоспостереження, щоб процес ухвалення всіх рішень місцевої ради відбувався публічно.
Втім, це не зупинило керівництво громади та окремих депутатів від ухвалення рішень, що суперечать інтересам мешканців.
«У мене, як і у більшості мешканців нашої громади, виникають логічні запитання: за 2018 рік голова громади отримав 400 тис. гривень зарплатні – у півтори раза більше, ніж заробив за рік голова Львівської ОДА. Де результат його праці? Чи відчули покращення мешканці? Очевидно, що ні. Наприклад, кілька років тому місцева влада не змогла освоїти 10 млн гривень і провалила проєкт облаштування каналізації вулиць міста», – наголошує Станіслав Барчак.