Офіційний сайт
політичної партії "За майбутнє"
Вибори на Рівненщині
Найбільше мандатів політсила «ЗА МАЙБУТНЄ», за попередніми результатами виборів, здобула у Деражненській сільській раді. Депутатами стали 10 представників партії: Бойко Наталія, Забейда Олег, Ланюш Віктор, Макарець Інна, Нездюр Людмила, Профорук Олександр, Прокопчук Микола, Ревуцький Валерій, Шевчук Віктор, Ганзелевський Сергій.
Вибори на Полтавщині
За попередніми результатами виборчої кампанії до Полтавської міської ради, політична партія «ЗА МАЙБУТНЄ» отримала 20,84%. Попередній підрахунок голосів показує, що фракція в Полтавській міській раді може складатися із 11 депутатів.
Тарас Батенко
Політична партія «ЗА МАЙБУТНЄ» вимагає чесного оприлюднення результатів виборів до Львівської обласної ради, а в разі фальсифікацій – добиватиметься кримінальної відповідальності всіх причетних. Про це лідери політсили на Львівщині оголосили під час прес-конференції, яку провели спільно з представниками Народного руху України та Української галицької партії. Ці три партії, відповідно до паралельного підрахунку голосів, проходять до
Вибори на Рівненщині
Від 30% до 10% депутатських мандатів отримує політсила «ЗА МАЙБУТНЄ» у Хмільницькій, Крижопільській, Тульчинській, Піщанській, Жмеринській, Могилів-Подільській, Шаргородській територіальних громадах та у низці інших міських, селищних, сільських радах Вінницької області.
Верх