Офіційний сайт
політичної партії "За майбутнє"
«У більшості сільських населених пунктів відсутні програми поводження з відходами. Що призводить до утворення стихійних сміттєзвалищ. Наша мета — покращити екологічні знання жителів краю та в найближчій перспективі досягти реальних результатів», — відзначила Віолета Лабазюк.
Під час години запитань до уряду та обговорення звіту Кабінету Міністрів щодо виконання державного бюджету за 2020 рік депутати групи «Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» порушили перед урядовцями низку питань, на які вимагає відповіді народ. Ішлося, насамперед, про зниження тарифів на електроенергію для окремих категорій населення, компенсації фермерам, збільшення пенсій та прожиткового мінімуму.
Напередодні Дня медичного працівника помічниця народного депутата України Ігоря Молотка, голова фракції «ЗА МАЙБУТНЄ» у Сумській обласній раді Тетяна Сизон привітала колективи Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медичних катастроф і Сумської обласної клінічної лікарні з професійним святом.
За підтримки народного депутата, члена депутатської групи «Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» Ігоря Гузя для побудови сучасного мультифункціонального спортивного майданчика на Волині було виділено близько 500 тисяч гривень із держбюджету.
Верх