Офіційний сайт
політичної партії "За майбутнє"
Влада повинна реально оцінювати виклики, що виникли через епідемію COVID-19, та вчасно вирішувати проблеми, а не забалакувати їх. Таку думку висловила в ефірі програми «Право на владу» лідерка Жіночого руху «ЗА МАЙБУТНЄ» Ірина Суслова.
Пенсіонери, ветерани війни та праці знаходяться на межі виживання та потребують всебічної підтримки та допомоги. Про це сьогодні йшлося під час зустрічі представника фракції «ЗА МАЙБУТНЄ» в Запорізькій облраді Алевтини Лепетченко з активом обласної організації ветеранів України.
Як має працювати система вищої освіти на Волині, щоб область не відчувала кадрового голоду? Про це йшлося під час зустрічі представників закладів вищої освіти та післядипломної педагогічної освіти області з головою Волинської облради Григорієм Недопадом. У заході також взяли участь народні депутати України Ірина Констанкевич та Вячеслав Рубльов.
Запровадити в шкільній програмі обов’язкові уроки з екологічного виховання та освіти. З такою ініціативою виступили депутати Львівської обласної ради з фракції «ЗА МАЙБУТНЄ». Відповідне звернення планується направити до Кабінету Міністрів України після його ухвалення Львівською обласною радою.
Верх