Офіційний сайт
політичної партії "За майбутнє"

Місцеві вибори 2020

Кандидати від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»

Запоріжжя

Крамаренко
Олеся Миколаївна

Кандидат на посаду міського голови Запоріжжя

Фролов
Микола Олександрович

Кандидат у депутати до Запорізької обласної ради

Баранов
Валерій Олексійович

Кандидат на посаду Бердянського міського голови

Крамаренко Олеся Миколаївна

Кандидат на посаду міського голови Запоріжжя

Олеся Крамаренко народилася в м. Ірміно Луганської області. Кандидатка на посаду міського голови Запоріжжя від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Олеся Крамаренко отримала вищу освіту в Запорізькому національному університеті за спеціальністю «Журналістика». Працювала в Запорізькій облдержадміністрації, в громадських і благодійних організаціях.
Справжньою справою всього її життя стала боротьба за чисте повітря. Вона зі своїми однодумцями заснувала Екокоаліцію Запоріжжя. Громадські працівники об'єднали зусилля, щоб містяни могли легше дихати. Олеся Крамаренко зі своєю командою змусила владу купити мобільну еколабораторію, яку невдовзі мерія підключила до служби «15-80». Теперкожна людина цілодобово може викликати фахівців та перевірити стан повітря на вміст хімречовин.

Зараз перед командою партійки - нове завдання. Від викидів заводів помирає в п'ятдесят разів більше людей, ніж від коронавірусу. Олеся знає, що робити. Вона переконана, потрібна автоматизована система моніторингу на найнебезпечніших джерелах забруднення. Влада зобов'язана затвердити план поетапного скорочення забруднення повітря. Для цього треба виявити шкідливі речовини, які травлять людей. А далі влада повинна проявити характер і зобов'язати заводи передусім скоротити їхні викиди. Кандидатка впевнена: міській раді потрібні нові, чесні й активні люди, які дадуть запоріжцям шанс на чисте повітря і здорове майбутнє.

Фролов Микола Олександрович

Кандидат у депутати до Запорізької обласної ради

61-річний Микола Фролов народився у Запоріжжі. Кандидат у депутати Запорізької обласної ради від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Микола Фролов закінчив Орловський державний педагогічний інститут за спеціальностями «Вчитель історії», «Правознавство», «Англійська мова». Кандидат пройшов трудовий шлях від вчителя до директора школи, був начальником управління освіти Запорізької міської ради, заступником голови облдержадміністрації із соціальних та гуманітарних питань, ректором обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та першим проректором у Класичному приватному університеті.

У червні 2012 року трудовий колектив обрав Миколу Фролова ректором Запорізького національного університету. За останні роки ЗНУ потрапив у двадцятку найкращих вузів України.
У

2014-2019 роках кандидат був народним депутатом України, заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики.

Партієць впевнений, що першочергове завдання депутатів усіх рівнів - завершити реформу децентралізації. Місцеві бюджети повинні отримати ефективні джерела наповнення, а очолювати місцеві органи влади мають люди, які повністю готові до цієї роботи.
Разом із кандидатом до обласної ради йде потужна команда фахівців – аграріїв, промисловців, підприємців, вчителів та лікарів.

Баранов Валерій Олексійович

Кандидат на посаду Бердянського міського голови

63-річний Валерій Баранов народився в м. Бердянськ Запорізької області. Кандидат на посаду Бердянського міського голови від партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Валерій Баранов отримав повну вищу освіту в Жданівському металургійному інституті за спеціальністю «Технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти».

Другу вищу освіту здобув у Дніпропетровській філії Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління».

Кандидат є досвідченим управлінцем та політиком — тричі очолював Бердянську громаду. Містяни високо оцінили роботу свого мера, обравши народним депутатом України.

У 2014 році партієць очолював обласну адміністрацію й зумів разом із патріотичною командою відстояти мир та забезпечити стабільність у Запорізькому краї.

Валерій Баранов впевнений, що перш за все потрібно повернути громаді контроль за міським господарством й налагодити інфраструктуру регіону.

Верх