Офіційний сайт
політичної партії "За майбутнє"

Місцеві вибори 2020

Кандидати від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»

Полтавщина

Шаповалов
Юрій Анатолійович

Очолює список кандидатів до Полтавської обласної ради

Мамай
Олександр Федорович

Кандидат на посаду голови Полтавської міської територіальної громади

Малецький
Віталій Олексійович

Кандидат на посаду міського голови Кременчука

Тараненко
Олександр Миколайович

Кандидат на посаду голови Горішньоплавнівської міської ТГ на Полтавщині

Почечун
Євген Олександрович

Кандидат на посаду голови Коломацької сільської ТГ на Полтавщині

Білокінь
Валерій Васильович

Кандидат на посаду голови Мачухівської ТГ на Полтавщині

Джусь
Станіслав Васильович

Кандидат на посаду Глобинського міського голови на Полтавщині

Шевченко
Таміла Вячеславівна

Кандидатка на посаду голови Кобеляцької міської ради на Полтавщині

Обломей
Вадим Юрійович

Кандидат на посаду голови Гадяцької міської ТГ на Полтавщині

Рудь
Владислав Олексійович

Кандидат на посаду голови Гребінківської ТГ на Полтавщині

Скочко
Віктор Миколайович

Кандидат на посаду голови Шишацької селищної ТГ на Полтавщині

Рябокінь
Марина Анатоліївна

Кандидат на посаду голови Чутівської територіальної громади на Полтавщині

Коваленко
Юрій Миколайович

Кандидат на посаду голови Миргородської ТГ на Полтавщині

Коба
Інна Олександрівна

Кандидатка на посаду голови Новосанжарської селищної ОТГ на Полтавщині

Варава
Григорій Миколайович

Кандидат на посаду голови Новоселівської територіальної громади

Покутня
Христина Степанівна

Кандидат на посаду голови Диканської ТГ

Бехтір
Віктор Іванович

Кандидат на посаду голови Сенчанської ТГ Миргородського району на Полтавщині

Шиян
Микола Олексійович

Кандидат на посаду голови Лохвицької ОТГ на Полтавщині

Миколаєнко
Іван Данилович

Кандидат на посаду селищного голови Скороходівської територіальної громади на Полтавщині

Скрильник
Микола Володимирович

Кандидат на посаду голови Білицької селищної об'єднаної громади Полтавського району на Полтавщині

Процик
Ігор Степанович

Кандидат на посаду голови Щербанівської сільської ради на Полтавщині

Марченко
Володимир Олександрович

Кандидат на посаду голови Машівської селищної ТГ на Полтавщині

Кошовий
Петро Миколайович

Кандидат на посаду міського голови Решетилівської територіальної громади на Полтавщині

Шаповалов Юрій Анатолійович

Очолює список кандидатів до Полтавської обласної ради

48-річний Юрій Шаповалов народився в місті Кременчук Полтавської області.
Очолює список кандидатів у депутати від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» до Полтавської обласної ради.

Юрій Шаповалов отримав вищу освіту у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті за спеціальністю «Інженер-механік». У 1993-2013 рр. працював підприємцем. У 1989-1990 рр. – автослюсарем на Кременчуцькому автомобільному заводі «КрАЗ». З листопада 2010 по листопад 2012 року – депутат Кременчуцької міської ради. Згодом народний депутат України VII, VIII скликань. Він – член політради партії «ЗА МАЙБУТНЄ» та голова Полтавської обласної організації політсили. З серпня 2019 р. – депутат Верховної Ради України IX скликання.

Юрій Шаповалов виступає за розширення повноважень громад та проведення фінансової та бюджетної децентралізації. На його думку, необхідно надати місцевій владі право на проведення гнучкої податкової політики щодо податків та зборів, які перераховуються до місцевих бюджетів. Політик виступає за законодавче закріплення виборності місцевих чиновників усіх рівнів, виборність керівника місцевої поліції та складу місцевого суддівського корпусу.

Партієць переконаний всі сировинні ресурси необхідно переробляти в межах країни, що дасть можливість збільшити об'єми виробництва та створити нові робочі місця. Вчителі та лікарі повинні мати достойний рівень доходів та забезпечуватись широким соціальним пакетом. Не менш важливий обов'язок держави, на думку Юрія Шаповалова, – забезпечення гідного рівня життя пенсіонерів та ветеранів. Розмір мінімальної пенсії має перевищувати фактичний прожитковий мінімум. Необхідна програма підтримки та реабілітації воїнів АТО, надання їм грантів на створення малих підприємств, пільг на придбання житла, а також щорічне медичне обслуговування.

Основне завдання на сьогодні, за словами Юрія Шаповалова, заохочення громадян до самозайнятості, створення нових робочих місць. Він переконаний: індивідуальне підприємництво, мале фермерське господарство, крафтове виробництво, зелений туризм – це головні напрями стимулювання розвитку самозайнятості громадян.

Малецький Віталій Олексійович

Кандидат на посаду міського голови Кременчука

Віталій Малецький народився у с. Червона Знам’янка Кременчуцького району Полтавської області. Кандидат на посаду міського голови Кременчука від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ». Віталій Малецький навчався у Кременчуцькому державному політехнічному інституті, у 2000 році отримав диплом спеціаліста з відзнакою за спеціальністю «Менеджмент організацій», кваліфікація «Менеджер-економіст». У 2004 році закінчив аспірантурі КДПУ за спеціальністю «Економіка промисловості». У 2003-2005 роках навчався в Національній академії державного управління при Президентові України, спеціальність «Державне управління».

Працював на посадах директора Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, заступника міського голови Кременчука. У 2015 році був обраний міським головою Кременчука.

На посаді мера кандидат планує зробити Кременчук містом, в якому молодь прагнутиме створювати сім’ї та народжувати дітей, до людей поважного віку уважно ставляться, надається допомога всім, хто її потребує, де є робота для кожного з високою заробітною платою та можна отримати сучасну освіту й кваліфіковану медичну допомогу, а ще — зручно жити, працювати та відпочивати. Віталій Малецький має чіткий план дій: заміна та модернізація міських інженерних комунікацій, енергоощадження, капітальний ремонт доріг, вулиць, тротуарів та внутрішньоквартальних проїздів.

У місті розвиватиметься доступний та зручний комунальний громадський транспорт, система вуличного освітлення, забезпечуватиметься чистота та порядок.  Партієць працюватиме над покращенням якості питної води, над створенням нових місць відпочинку, розвитком парків і скверів Кременчука. Важливим також є запровадження муніципальних медичних програм для кременчужан та системи громадської безпеки у місті.

Тараненко Олександр Миколайович

Кандидат на посаду голови Горішньоплавнівської міської ТГ на Полтавщині

33-річний Олександр Тараненко народився у місті Комсомольськ Полтавської області. Він − кандидат на посаду голови Горішньоплавнівської міської територіальної громади від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Кандидат отримав вищу освіту у Кременчуцькому інституті Дніпропетровського університету економіки і права. Зі школи мріяв про матеріальну незалежність від батьків. Так, ще в дев'ятому класі розпочав заробляти власні кошти, продаючи квіти, які вирощувала бабуся. На шляху до незалежності й самореалізації займався ремонтом та перепродажем мототехніки. З 18 років став підприємцем, створивши клінінгову компанію «Чисте місто», яка займалася пранням килимів, хімчисткою домашніх меблів, мийкою фасадів магазинів, торгових точок, займався кавовими апаратами. У 22 роки відкрив власну станцію технічного обслуговування автомобілів, паралельно розвивав мережу з роздрібного продажу квітів.

У 2016 році Олександр Тараненко запатентував власну торгову марку VIP-Rose та почав відкривати спеціалізовані магазини з продажу квітів, рослин та засобів догляду за ними. На сьогодні мережа нараховує 11 магазинів, які розташовані у м. Горішні Плавні, Кременчук, Полтава. Декілька років тому відкрив молодіжне кафе та чоловічу перукарню (барбершоп).

Шлях до успішного підприємця показав йому недоліки наявної системи відносин держави та чиновників із пересічними українцями, які прагнуть залишитися та працювати вдома.

Партієць має трьох синів: Кирило – 12 років, Сашко – 6 років, Назар – 2 роки. Так склалося, що середній син з народження має важку форму інвалідності. Складні життєві обставини показали дійсне відношення держави, зокрема місцевої влади, до людей із особливостями. Якби він не був фізичною особою-підприємцем, не зміг би не те щоб забезпечити соціальну життєдіяльність сину та навіть життєво необхідні ліки, вартість яких вища за 1 мінімальну заробітну плату.

Життєвий шлях створив внутрішні погляди, які засновані на нетерпимості до чинної корупційної системи та великому бажанні стати прикладом для інших і дати дорогу охочим розвиватися в нашій країні та м. Горішні Плавні.

Завдяки активній діяльності та власним життєвим поглядам, спробах в політиці Олександр Тараненко відчув на собі та на своїй родині тиск з боку чинної влади. Олександр Миколайович переконаний, що може створити найкращі умови для життя і розвитку громади.

Скочко Віктор Миколайович

Кандидат на посаду голови Шишацької селищної ТГ на Полтавщині

60-річний Віктор Скочко народився у с. Гоголеве Шишацького району Полтавської області. Кандидат на посаду голови Шишацької селищної ТГ на Полтавщині від  політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Віктор Скочко отримав вищу освіту у Полтавському сільськогосподарському інституті за спеціальністю «Інженер-механік».

У 1979-1981 роках проходив строкову службу в Збройних силах України. Трудову діяльність розпочав слюсарем-ремонтником на Яреськівському цукровому заводі. З 1983 по 1989 рік працював бригадиром тракторної бригади КСП ім. Гоголя. У період з 1989 по 1997 рік обіймав посаду заступника голови на цьому ж підприємстві.

У 1997 році Віктор Скочко заснував та очолив ТОВ «Агросервіс». У 1999 році – обраний головою КСП «Гоголя». Протягом 2009-2018 років був генеральним директором ТОВ «АФ ім. Довженка». З 2018 й дотепер – директор ТОВ «Агросервіс».

Віктор Скочко вважає, що створення робочих місць – це основа процвітання кожної громади. Громада повинна допомагати ФОПам та малим підприємствам. Саме вони беруть за себе відповідальність і ризикують, саме вони створюють робоче місце, а не чиновник. Партієць наголошує, що потрібно сприяти розвитку бізнесу, а не його знищенню. Потрібно вести розмову, що потрібно підприємцям для зростання й створювати ці умови. Він має досвід керування великим господарством з понад 2 тис. працівників, тому розуміє, як створювати робочі місця.

Обломей Вадим Юрійович

Кандидат на посаду голови Гадяцької міської ТГ на Полтавщині

Вадим Обломей народився в м. Гадяч Полтавської області. Кандидат на посаду голови Гадяцької міської ТГ на Полтавщині від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».
У 2012 році Вадим Обломей отримав вищу освіту у Полтавському національному технічному університеті ім. Ю. Кондратюка за спеціальністю «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод».
Трудову діяльність розпочав інспектором інспекції з енергонагляду у Гадяцькій філії ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО», де пропрацював 4 роки. Після цього й дотепер займається підприємницькою діяльністю, надаючи послуги з мобільного харчування населенню.

Партієць є волонтером та меценатом, постійно підтримуючи обдарованих музикантів та спортсменів. У 2019 році кандидат виступив співорганізатором міжнародного етно-рок-фестивалю «Козацька столиця».
Вадим Обломей переконаний, що місто продовжить розвиватися, коли влада створить комфортні умови для ведення підприємницької діяльності. За таких умов розвинена молодь зможе впроваджувати сучасні напрямки бізнесу, і в результаті зростатимуть економічна та туристична привабливість міста, а в подальшому - фінансові можливості громадян.

Почечун Євген Олександрович

Кандидат на посаду голови Коломацької сільської ТГ на Полтавщині

36-річний Євген Почечун народився у селі Куликове (тепер -  Коломацьке)  Полтавського району Полтавської області. Кандидат на посаду голови Коломацької сільської ТГ на Полтавщині від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Євген Почечун отримав вищу освіту у Полтавській державній аграрній академії за спеціальністю «Економіка підприємства». Трудову діяльність розпочав на посаді головного спеціаліста з питань розвитку інфраструктури аграрного ринку, економіки та соціально-трудових відносин Управління агропромислового розвитку Полтавської районної державної адміністрації, яку обіймав з 2007 по 2010 рік.

У жовтні 2010 року був обраний головою Куликівської (на даний час Коломацької сільської ради) Полтавського району Полтавської області. На цій посаді перебуває і дотепер. Євген Почечун був ініціатором створення Коломацької ОТГ.

Кандидат переконаний, що настав час, коли варто покласти свої знання та потенціал на зміцнення та розвиток громад. Партієць працюватиме над енергетичною незалежністю Коломацької ТГ – спорудження сонячної електростанції з використанням пелетів, торфобрикетів, які виготовлятимуть на підприємствах громади. Євген Почечун планує залучати інвесторів для створення підприємств в аграрному секторі, орієнтуючись на малий та середній бізнес. Одним із найголовніших завдань у громаді Євген Почечун вважає ремонт доріг, тротуарів, покращення транспортного сполучення між селами та зручне транспортування дітей до навчальних закладів.

Рябокінь Марина Анатоліївна

Кандидат на посаду голови Чутівської територіальної громади на Полтавщині

47-річна Марина Анатоліївна Рябокінь народилася в селищі Коломак на Харківщині.
У 1990 році закінчила Чутівську загальноосвітню школу із золотою медаллю.
У 1997-му здобула вищу освіту в Полтавській медичній стоматологічній академії за спеціальністю «Лікарська справа».
До 1998-го року працювала на посаді лікаря-інтерна в Полтавському обласному шпиталі інвалідів Великої Вітчизняної війни.
У 2014 році очолила раду Чутівської загальноосвітньої школи. Цього ж року заснувала та стала головою правління ГО «Дивосвіт дітей очима наших батьків».
У жовтні 2015 року Марину Анатоліївну обрали депутатом Чутівської районної та Полтавської обласної рад сьомого скликання від «Соціал-демократичної партії» (Партія простих людей Сергія Капліна»). Віддала перевагу депутатству в Полтавській обласній раді, адже усвідомлювала, що так вдасться значно більше зробити для людей та рідного краю. Марина Рябокінь є заступником голови депутатської комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.
Серед відзнак Марини Анатоліївни – почесна грамота Полтавської обласної ради та облдержадміністрації, грамота районної ради та райдержадміністрації, Скороходівської об’єднаної територіальної громади, іменний годинник Полтавської обласної ради.

Марина Рябокінь є номінанткою конкурсу «Успішна жінка Полтавщини-2018», вписана в книгу почесних гостей музею Марії Башкирцевої. Портрет Марини Анатоліївни було занесено до районної галереї пошани.
З чоловіком Олегом Марина Рябокінь побралася у 1994-му році. Разом виростили двох синів, один з яких нині здобуває вищу освіту одразу у двох ВНЗ, а молодший є учнем Чутівського опорного закладу.
Марина Анатоліївна, пропрацювавши каденцію на посаді депутата обласної ради, усвідомила, що гарантія змін на краще – це власна активна участь у житті громади. Робота на посаді депутата обласної ради дала безцінний досвід, який Марина Рябокінь готова застосовувати й у житті громади.
Її пріоритетами завжди були медицина, освіта і спорт. Саме на розвиток цих галузей Марина Анатоліївна й надалі планує спрямовувати найбільше зусиль. Чимало масштабних проєктів їй вдалося реалізувати на Чутівщині: ремонти навчальних та лікувальних закладів, сума залучених коштів на які сягає восьми мільйонів гривень.
Чутівській громаді є куди рости. І Марина Рябокінь відчуває у собі сили й наснагу, щоб активувати всіх мешканців до позитивних змін, адже головне – це свідомий і відповідальний лідер!

Шиян Микола Олексійович

Кандидат на посаду голови Лохвицької ОТГ на Полтавщині

58-річний Микола Шиян народився в місті Лохвиця Полтавської області. Кандидат на посаду голови Лохвицької  ОТГ на Полтавщині від партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Партієць закінчив Київське загальновійськове командне училище за спеціальністю «Управління бойовими діями тактичних підрозділів», Військову Академію ім. М. В. Фрунзе. Закінчив Національну академію оборони України за спеціальністю «Управління діями з’єднань та об’єднань Збройних сил» та здобув кваліфікацію магістра Державного військового управління.

У 1983-1990 рр. працював командиром взводу-роти (Далекосхідний військовий округ). У 1993-1997 рр. проходив військову службу на посадах командира механізованого батальйону командира полку. У 1997-2001 рр. проходив військову службу на посаді командира окремої механізованої бригади, а у 2002-му на посаді заступника начальника штату Армійського корпусу – начальник оперативного відділу.  У 2002 р. звільнений з військової служби. Військове звання «Полковник».

2004 р. – начальник відділу з питань АСТО ЦЗ населення Лохвицької РДА. У 2014-2015 рр. виконував обов’язки голови Лохвицької РДА. 2018-2019 рр. – проходив військову службу на посаді заступника Головного управління майна та ресурсів Міністерства оборони України (м.Київ). Учасник бойових дій. З 2019 р. й дотепер – пенсіонер МОУ.

Микола Шиян  переконаний, що настав час, коли варто покласти всі свої знання та потенціал на зміцнення та розвиток громад. Партієць працюватиме над вирішенням питання спільного фінансування Лохвицької центральної лікарні з новоствореними ТГ (Заводської, Сенчанської); кадровим забезпеченням медичними фахівцями; соціальним стимулюванням праці лікарів; продовженням впровадження концепції Нової української школи; створенням ліцею на базі Лохвицької гімназії; вдосконаленням матеріальної бази освітніх та дошкільних  закладів освіти; розробкою проєктної документації та будівництвом полігону твердих побутових відходів за межами м. Лохвиця; ремонтом та розширенням каналізаційної системи м. Лохвиця; наданням рівних можливостей суб’єктам підприємницької діяльності. Кандидат вирішуватиме й питання державного фінансування  реалізації проєкту об’їзної дороги другої черги м. Лохвиця та ремонту доріг в напрямку Лохвиця-Миргород, Лохвиця-Гадяч тощо.

Шевченко Таміла Вячеславівна

Кандидат на посаду голови Кобеляцької міської ради на Полтавщині

Таміла Шевченко народилася у селі Березняки Решетилівського району Полтавської області. Кандидатка на посаду голови Кобеляцької міської ради на Полтавщині від політичної партіїї «ЗА МАЙБУТНЄ».

Таміла Шевченко у 2003 році закінчила Полтавський технічний університет імені Юрія Кондратюка, спеціальність «Економіка підприємства». Другу вищу освіту здобула у 2006 році, закінчивши Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Крім цього, партійка отримала базову вищу освіту за кваліфікацією «Інженер-педагог» та диплом вихователя дошкільних навчальних закладів.

Таміла Шевченко має 25 років досвіду роботи в органах державної влади. Свою трудову діяльність розпочала у 1989 році вихователем дитячого садка. У 1990 -1993 роках проходила службу в Збройних силах.
З листопада 1997 року по березень 2015-го працювала в Кобеляцькій районній державній адміністрації на посадах: спеціаліст з діловодства та протокольної роботи, начальник віддділу контролю, начальник загального відділу, начальник відділу внутрішньої політики, керівник апарату.

З березня 2015 року по липень 2019-го очолювала Кобеляцьку районну державну адміністрацію.
Кандидатка обиралася депутатом районної та міської рад. Головною перевагою лідерки є вміння раціонально, ефективно, чесно і прозоро розподіляти бюджетні кошти для потреб жителів громади. Доброзичливість, уміння чітко та аргументовано відстоювати свою позицію, здатність аналізувати та логічно мислити завжди допомагає їй знайти компроміс у вирішенні проблемних питань.

Таміла Шевченко працюватиме над втіленням проєктів із залучення зовнішніх ресурсів: оновлення будинків культури, шкіл, закладів охорони здоров`я, спорту. Для громади необхідно придбати нову комунальну техніку, збудувати дороги, водогін, провести вуличне освітлення й інтернет.
Кандитатка готова прикладати максимум зусиль для створення нових робочих місць та наповнення бюджету шляхом сприяння розвитку місцевого підприємництва.

Процик Ігор Степанович

Кандидат на посаду голови Щербанівської сільської ради на Полтавщині

60-річний Ігор Процик народився в с. Діброва Рогатинського району Івано-Франківської області.

У 1977 році закінчив Бурштинську середню школу № 2 Галицького району.
З вересня 1977 року по липень 1978-го працював слюсарем хімічного цеху Бурштинської ДРЕС.
У 1983 році закінчив Львівський державний університет ім. І. Франка за спеціальністю «Геологічна зйомка, пошук та розвідка родовищ корисних копалин».З листопада 1983 року по серпень 1996-го працював в Східно-Українській геофізичній розвідувальній експедиції (с. Розсошенці Полтавського району) об′єднання «Укргеофізика» на посадах геолога, головного геолога партії, провідного геолога експедиції. За погодженням сторін у серпні 1996 року був переведений у державне підприємство «Полтавське управління геофізичних робіт» на посаду заступника директора.
У червні 2010 року призначений директором державного науково-технічного  підприємства «Бурова техніка» Мінпаливенерго України.
З травня 2013-го по 31 березня 2014 року працював на посаді заступника начальника департаменту – начальником відділу геології та ліцензування ДАТ «Чорноморнафтогаз» (м. Сімферополь). Через анексію Криму повернувся в Полтаву.
З квітня 2014 року по 04 листопада 2015-го працював на посаді заступника директора в державному підприємстві «Полтавське управління геофізичних робіт».
З 5 листопада  2015 року партієць обраний на посаду Щербанівського сільського голови Полтавського району Полтавської області.

Нагороджений: Подяка Прем’єр-міністра України за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування; орден «За заслуги» ІІІ ст. Торгово-промислової палати України; орден «Професіонал галузі»; медаль «Захисник Вітчизни»; звання «Почесний розвідник надр» від Державної геологічної служби України; почесними грамотами Полтавської обласної ради та адміністрації; Орден Архистратига Михаїла УПЦ Київського Патріархату; медаль за жертовність і любов до України –Православної церкви України-2020 рік; як учасник ліквідації аварії на ЧАЕС 1986 року.

Партієць переконаний, що саме зараз Україні потрібні професіонали, здатні працювати задля розвитку власних громад, добробуту та щасливого майбутнього мешканців. Щоб створити комфортні умови для мешканців громади, Ігор Степанович планує працювати над розвитком доступної соціальної інфраструктури п’ятнадцяти сіл, що входять до складу Щербанівської ТГ.

Зокрема, необхідно зробити капітальний ремонт та будівництво нових доріг, ремонт тротуарів, освітлення вулиць та провулків, забезпечити централізованим водопостачанням громаду, створити центр надання адміністративних послуг, що є необхідною складовою комфортного життя.

Особливу увагу партієць приділяє дітям, їхньому всебічному розвитку, соціалізації в колективі та формуванню здорового способу життя. Тож планує відновити фінкціонування басейну, що поруч з Розсошенською гімназією, побудувати дитячий садочок та школу, покращити матеріально-технічне забезпечення шкіл, гімназії та ліцею, збільшити кількість спортивних майданчиків, створити умови в центрах дозвілля, де зможуть проводити дозвілля всі діти громади. Крім того, Ігор Процик думає і про людей з особливими потребами, на його думку, вся інфраструктура має бути для них доступною. А для людей похилого віку слід розширити діяльність територіального центру соціального обслуговування.

Основним напрямом розвитку партієць бачить сферу туризму, що дасть можливість наповнити бюджет громади. Для цього планується залучити інвесторів, щоб створити туристичні та веломаршрути з якісною інфраструктурою, рекреаційні зони відпочинку, туристичні бази та екосадиби.

Спільно з громадою Щербанівської ТГ Ігор Процик – за щасливе майбутнє родин, за духовне відродження Полтавщини, за любов до рідної землі! Адже саме в нас багата держава, яку ми цінуємо і розбудовуємо. Ми – за майбутнє України!

Марченко Володимир Олександрович

Кандидат на посаду голови Машівської селищної ТГ на Полтавщині

Володимир Марченко народився у смт Машівка Полтавської області. Кандидат на посаду голови Машівської селищної ТГ на Полтавщині від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Володимир Марченко закінчив у 1993 році Харківський інститут інженерів комунального будівництва та отримав спеціальність «Електропостачання міст і промислових об’єктів».
Трудову діяльність розпочав електромонтером Машівського району електричних мереж. На цьому підприємстві пропрацював 10 років. Обіймав посади старшого диспетчера та начальника Машівської дільниці Карлівського міжрайонного відділення «Енергозбут». У 1999 році був призначений начальником Машівської філії відкритого акціонерного товариства «Полтаваобленерго».
Продовжив освіту в Національній академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Управління соціальним розвитком», здобув освітній ступінь магістра державного управління.
З 2002 по 2015 рік був депутатом Полтавської обласної ради трьох скликань, обіймав посади заступника, першого заступника та голови Полтавської обласної ради.
У 2016 році став головою правління громадської організації «Ера Менеджерських ініціатив». З 2018 року працює заступником директора товариства з обмеженою відповідальністю «Чутівський елеватор».

Володимир Марченко переконаний, що необхідно підвищити рівень довіри громадян до місцевої влади, який стане найважливішим ресурсом для розвитку Машівської територіальної громади.
Кандидат пропонує залучати інвесторів для розвитку інфраструктури (будівництво, реконструкція і ремонт доріг, закладів медицини, освіти та культури). Він вважає, що, орієнтуючись на малий та середній бізнес в громаді, вдасться надати більше робочих місць. Одним із найголовніших завдань він вважає формування бюджету громади з урахуванням пропозицій та потреб її мешканців.

У разі обрання його головою Машівської територіальної громади Володимир Марченко ініціюватиме відкриття нових гуртків та секцій позашкільної освіти, інтернет-кафе, центрів вивчення іноземних мов на базі бібліотек, облаштування комфортних зон відпочинку для жителів громади.

Покутня Христина Степанівна

Кандидатка на посаду голови Диканської ТГ на Полтавщині

50-річна Христина Покутня народилася в селі Синевир Міжгірського району Закарпатської області. Кандадатка на посаду голови Диканської територіальної громади на Полтавщині від партії «ЗА МАЙБУТНЄ».
Христина Покутня навчалася у 1984-1988 роках в Кременецькому педагогічному училищі Тернопольсьої області, потім, в 2006-2010 рр., в Кременецькому педагогічному інституті, здобула вищу освіту, спецільність «Педагог». Після навчання протягом 11-ти років працювала вихователем у Писарівщанському комплексі школі-садку «Лісова казка» Диканського району Полтавської області.
У 1999 році стала секретарем-референтом у ТОВ «Сирена» в м. Полтава, а у 2005 році – обліковець у ТОВ «Дружба». З 2006 року дотепер займає посаду сільського голови Великих Будищ Диканського району на Полтавщині.

За час управління у Великих Будищах Христина Покутня вивела село на перші місця з благоустрою в районі. Населений пункт відомий девізом «Чисте село». У його центрі працює ландшафтний фонтан, є облагороджений парк, багато лавок, понад 30 урн для сміття. Кандидатка активно проводить роботу з місцевими підприємцями щодо облагородження території біля закладів. У сільраді підтримують культурні заходи - тут діє єдиний в Україні музей народного весілля.

Христина Покутня хоче поширити досвід Великих Будищ на всю Диканську ТГ. Адже край має великі перспективи у туризмі та благоустрої. Вона пропонує зробити Диканську громаду величною знову. Вважає, що Бузковий гай в центрі громади треба перетворити на всеукраїнський бренд, встановити законні межі ландшафтного парку, зберегти історію кочубеївських дубів, реконструювати Тріумфальну арку – візитівку Диканьки, працювати над промоцією та рекламою краю, створювати нові музеї. Також планує зайнятися водогонами по всій громаді, сортуванням сміття, дорогами, озелененням, оновити комунальне підприємство, закупити техніку. Жодне село в громаді не буде поза увагою, адже кандидатка знає проблеми кожного і має для них рішення.

Коваленко Юрій Миколайович

Кандидат на посаду голови Миргородської ТГ на Полтавщині

44-річний Юрій Коваленко народився у с. Золотухи Оржицького району Полтавської області. Кандидат на посаду голови Миргородської ТГ на Полтавщині від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Юрій Коваленко отримав вищу освіту у Полтавському технічному університеті за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво». Свою трудову діяльність розпочав у ТОВ фірмі «Барвінок» звичайним вантажником. Після цього 2 роки пропрацював майстром-будівельником у Сільськогосподарському товаристві «Агрофірма «Оржицька». З часом оформив документи приватного підприємця. У 2009 році став Генеральним директором ТОВ «Смак Миргородщини» та успішно очолював його 5 років.
У 2014 році був призначений на посаду голови Миргородської райдержадміністрації. У цей період за сприяння Юрія Коваленка було побудовано 4 футбольних поля у селах Миргородського району, у районний ЦПМСД за рахунок аграріїв придбано новий флюрограф, відремонтовано 6 відділень районної лікарні та оновлено матеріально-технічну базу освітньої галузі.
Юрій Коваленко переконаний, що його досвід, отриманий на посаді голови Миргородської райдержадміністрації є вагомою перевагою на місцевих виборах, оскільки він досконало знає кожну сферу життєдіяльності миргородців та жителів усіх населених пунктів, прилеглих до міста.

Основною проблемою, за вирішення якої необхідно братись із першого дня роботи голови Миргородської ТГ, Юрій Коваленко вважає фінансування медичної галузі району в умовах децентралізації, особливо у період швидкого поширення респіраторної хвороби COVID-19.

Кандидат пропонує полегшити процес об’єднання територіальних громад шляхом проведення масштабної роз’яснювальної роботи щодо перспектив, переваг та доцільності об’єднання в ТГ, а також грамотної реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Також Юрій Коваленко має стратегії для вирішення інших важливих питань цього регіону, таких як стан дорожнього покриття та ремонти доріг, оптимізація малокомплектних закладів освіти, захист прав та інтересів дітей, позбавлених батьківського піклування, надання адміністративних послуг на території всієї ТГ, залучення інвестицій у розвиток агропромислового комплексу, несанкціоновані сміттєзвалища.

Мамай Олександр Федорович

Кандидат на посаду голови Полтавської міської територіальної громади

52-річний Олександр Мамай народився у м. Полтава Полтавської області. Кандидат на посаду голови Полтавської міської територіальної громади від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Олександр Мамай отримав вищу освіту в Полтавській державній аграрній академії за спеціальністю «Агроном». У вересні 2000 року створив та очолив багатопрофільне сільськогосподарське підприємство «Інтер-Агро» – одне з найбільших агроформувань у Полтавській області з повним замкнутим циклом вирощування, збирання та зберігання зерна. У 2009 році створив громадське об'єднання «Наш дім – Полтава» задля допомоги й підтримки соціально незахищених верств населення міста.

17 грудня 2009 року здобув перемогу в Національному конкурсі України «Благодійник року-2009». У жовтні 2010 року обраний міським головою Полтави. Отримав підтримку 61,64% виборців. У жовтні-листопаді 2015 року вдруге переобраний міським головою Полтави. У другому турі виборів отримав підтримку 62,56% виборців.

Олександр Мамай переконаний, що в місті потрібно створювати нові підприємства, підтримувати малий та середній бізнес. Це дасть можливість створити нові робочі місця та позбавить полтавців необхідності виїжджати за кордон.

Партієць впевнений: одним із пріоритетних завдань у громаді є ремонт доріг, тротуарів, покращення сполучення між мікрорайонами та зручне розташування зупинок громадського транспорту.

Олександр Мамай працюватиме над реконструкцією парків, скверів та бульварів – із поділом території на зони сімейного, спортивного та культурно-мистецького відпочинку, згідно із сучасними європейськими стандартами. Поява нового інклюзивного парку для дітей і дорослих з особливими потребами – ще одна ініціатива, яку він прагне втілити в життя.

Один із ключових пунктів його програми – запуск Smart Сity («розумне місто») – єдиної системи, в якій взаємопов’язані міські комунікації, інформаційні технології передачі даних та пристрої (датчики, вимірювачі, камери спостереження тощо).

Це сучасні технології, які поєднуються з різними структурами міста, щоб підвищити якість надання послуг, зменшити вартість та споживання ресурсів і поліпшити комунікацію. Це дозволить швидко й ефективно вирішити завдання благоустрою та сприятиме забезпеченню громадської безпеки.

Коба Інна Олександрівна

Кандидатка на посаду голови Новосанжарської селищної ТГ на Полтавщині

54-річна Інна Коба народилася у смт ШевченковеХарківської області. Кандидатка на посаду голови Новосанжарської селищної ТГ на Полтавщині від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Інна Коба отримала базову вищу освіту, закінчивши Полтавський медичний коледж. Трудову діяльність розпочала у березні 1986 року, працюючи за фахом у Новосанжарській ЦРЛ.
З травня 2009 р. по листопад 2014 р. очолювала Новосанжарський селищний комбінат комунальних підприємств.
З листопада 2014 р. працювала керуючою справами виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради, а з 4 листопада 2015 року була обрана селищним головою.
З 2012 року по жовтень 2015 року – депутатка районної ради. Інна Коба є ініціатором і організатором створення Новосанжарської ОТГ у 2017 році та обрана її головою.
Маючи досвід роботи в органах місцевого самоврядування Інна Коба переконана, що настав час діяти, зміцнювати і розвивати громаду в межах Новосанжарської ТГ.

Партійка проводитиме подальшу роботу зі збереження інфраструктури закладів усіх направлень (освіти, культури, медичного обслуговування, поштового зв’язку) населених пунктів ТГ та забезпечення надання послуг високої якості незалежно від територіального розподілу.

Партійка працюватиме над покращенням благоустрою та підтриманням чистоти і порядку на території громади, над створенням та розвитком комунальної інфраструктури населених пунктів, розвитком галузі підприємництва та сільського господарства, зміцненням економіки та фінансового стану ТГ. Кандидатка приділятиме значну увагу соціальному напряму, а саме забезпеченню побутових умов для людей похилого віку, багатодітних та малозабезпечених сімей; забезпеченню належних санітарних умов для проживання громадян, організації дозвілля, популяризаціїздорового способу життя, розвитку спорту, культури, туризму та інвестуванню у вищезазначені галузі; розвитку санаторно-курортного та лікувально-профілактичного напряму.

Джусь Станіслав Васильович

Кандидат на посаду Глобинського міського голови на Полтавщині

Станіслав Джусь народився в місті Глобине. У 1987 році після школи він вступив до Полтавського державного педагогічного інституту ім. В. Г. Короленка. У 1987-1988 рр. виконував військовий обов’язок у лавах десантних військ.
Трудову діяльність Станіслав Джусь розпочав із посади вчителя, а згодом здобував досвід управлінця на посадах керівника та заступника керівника приватних підприємств.
У 2006 році обраний депутатом Глобинської районної ради. У 2015 році на старті реформ децентралізації одним із перших побачив значні перспективи функціонування громади у форматі об’єднання і став його ініціатором.
З часу створення громади вдалось відкрити новідитячі садки, школи, клуби, заклади первинної медицини та інші соціально значимі об’єкти. У громаді вдалося вирішити питання автобусного пасажирського перевезення. Робота міської ради та її виконавчих органів була спрямована на наповнення міського бюджету, забезпечення функціонування галузі житлово-комунального господарства, покращення благоустрою населених пунктів громади.
Як голова ревізійної комісії кандидат входить до складу правління Всеукраїнської асоціації об’єднаних територіальних громад.

Станіслав Джусь і надалі докладатиме зусиль для розбудови населених пунктів громади. У найближчих планах - розвиток дорожньої та комунальної інфраструктури, забезпечення автобусного сполучення між селами громади та її адміністративним центром, залучення інвестицій, підвищення якості надання освітніх, медичних, культурних та інших публічних послуг населенню.

Партієць планує залучати молодь та громадськість до реалізації молодіжних проєктів на теренах громади. Його п’ятирічний досвід як очільника громади дасть можливість забезпечити стабільний розвиток усіх сфер суспільного життя, створити зручні й комфортні умови проживання для всіх жителів громади.
Станіслав Джусь нагороджений Почесноюграмотою Полтавської обласної державної адміністрації, Почесною грамотою Полтавської обласної ради, грамотою Верховної Ради України, Почесною відзнакою «За заслуги перед Глобинською громадою».

Білокінь Валерій Васильович

Кандидат на посаду голови Мачухівської ТГ на Полтавщині

50-річний Валерій Білокінь народився в селі Мачухи Полтавського району. Кандидат на посаду голови Мачухівської територіальної громади на Полтавщині від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».Валерій

Білокінь в 1992 році отримав вищу освіту в Сумському державному педагогічному інституті ім. А. С. Макаренка за спеціальністю «Вчитель географії та біології». Продовжив навчання у магістратурі Харківського регіонального інституту національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління».
Трудову діяльність кандидат розпочав після закінчення інституту на посаді вчителя географії Мачухівської середньої школи, працював на цій посаді з 1992 по 1998 рік.

З 1998 по 2017 рік був неодноразово обраний на посаду сільського голови Мачухівської сільської ради.

Кандидат виступив ініціатором і організатором створення Мачухівської територіальної громади. У січні 2018 року був обраний головою Мачухівської ОТГ, до якої увійшли Калашниківська, Плосківська, Судіївська, Полузірська та Мачухівська сільські ради.

Завдяки умілому керівництву та цілеспрямованій роботі сільської ради Валерію Білоконю вдалося забезпечити нормальне функціонування комунальних підприємств та освітніх закладів, покращити їхній матеріально-технічний стан, інфраструктуру сільських населених пунктів та досягти певних позитивних результатів у забезпеченні життєдіяльності громади. Партієць постійно працює над організацією дозвілля дітей, пропагує здоровий спосіб життя у громаді.

Пріорітетним напрямом роботи кандидата є добробут та благополуччя місцевих жителів: забезпечення громади централізованим водопостачанням; створення сприятливого середовища для залучення інвесторів аграрного сектору; ремонт доріг, тротуарів, покращення транспортного сполучення між селами та зручний підвіз дітей до навчальних закладів; ліквідація стихійних сміттєзвалищ; збереження культурної спадщини, розвиток аматорського мистецтва та організація культурного дозвілля.

Планується оновлення сільських будинків культури: технічне оснащення та внутрішнє декоративне оздоблення; розширення технічних можливостей для роботи гуртківців та самодіяльних творчих колективів.Крім цього, у проєктах кандидата - створення Центру первинної медичної допомоги Мачухівської сільської ради.

Варава Григорій Миколайович

Кандидат на посаду голови Новоселівської територіальної громади

64-річний Григорій Варава народився в селі Великі Солонці Новосанжарського району Полтавської області. Кандидат на посаду голови Новоселівської територіальної громади від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Григорій Варава отримав вищу освіту у Київській академії МВС України за спеціальністю «Юрист-правознавець». У 1975-1977 роках проходив строкову службу в Збройних силах СРСР. Трудову діяльність розпочав в органах МВС.
31 рік служив в органах МВС, а в 2010-2020 рр. – голова Надержинщинської сільської ради. Він професійний і досвідчений управлінець. У 2018 році ділився досвідом з колегами Миколаївщини.

Григорій Варава є ініціатором і організатором створення Новоселівської територіальної громади. Він знає проблеми своїх територій і розуміє, що зараз головне – захистити інтереси людей, їхні землі та незалежність. Він переконаний, що настав час, коли варто прикласти всі свої знання та витрачати увесь свій потенціал для зміцнення та розвитку громади.

Григорій Варава впевнений, що одним із найголовніших завдань у громаді є ремонт доріг, тротуарів, покращення транспортного сполучення між селами та зручне транспортування дітей до навчальних закладів. Партієць пропонує залучати інвесторів для створення підприємств в аграрному секторі. Переконаний: у такий спосіб вдасться відкрити більше робочих місць. Сприятиме відкриттю по всій громаді артезіанських свердловин та водогонів. Буде встановлювати дитячі майданчики, яких не вистачає в селах, сприятиме будівництву спортивного майданчика зі штучним покриттям для проведення дозвілля мешканців громади, обладнає сучасними тренажерами спортивний зал. Крім того, в планах створити загальні команди в громаді з футболу, волейболу, тенісу, хокею. Також кандидат сприятиме будівництву хокейного майданчика та встановленню сучасних зупинок у громаді, облаштуванню сучасних скверів. До того ж Григорій Варава продовжуватиме реалізовувати пільговий проїзд для пенсіонерів, розвивати комунальне підприємство та інфраструктуру.

Григорій Варава впевнений, що зможе перемогти й громада зможе спокійно, мирно, чесно рухатися тільки вперед – у майбутнє. Він зробить все для того, щоб Новоселівська ОТГ процвітала.

Рудь Владислав Олексійович

Кандидат на посаду голови Гребінківської ТГ на Полтавщині

Владислав Рудь отримав освіту в Полтавському кооперативному технікумі за спеціальністю «Технік-механік харчового обладнання і холодильних установок». У 1987-1989 роках проходив строкову службу в Угорщині, танкові війська.

Трудову діяльність розпочав у 1992 р. Два роки працював державним пожежним інспектором в Гребінківскій пожежній охороні. З 1994 по 2008 рік займався підприємницькою діяльністю. Впродовж 2008-2010 рр. був директором цегельного заводу ПП «Керам» у селі Корініївка Гребінківського району Полтавської області.

З 2010 по 2020 рік - приватний підприємець. З червня 2020 року обіймає посаду начальника Гребінківської дільниці Регіонального офісу водних ресурсів в Полтавській області.
Владислав Рудь має низку напрацювань щодо заходів для покращення добробуту мешканців громади,благоустрою, екологічного, соціального, культурного напрямів розвитку Гребінківської громади.

Партієць виступає за взяття на баланс ТГ водопостачальної системи, її утримання й обслуговання. Кандидат працюватиме над енергетичною незалежністю Гребінківської ТГ завдяки переведення багатоквартирних будинків і закладів соціальної сфери на індивідуальне опалення. Владислав Рудь вважає, що потрібно надати фінансову допомогу від громади селянам, які створять на базі своїх паїв малі аграрні підприємства.

Кандидат розробив план зі створення цеху з виготовлення тротуарної плитки і бетонних виробів на потреби громади, виступає за використання природних ресурсів Гребінки на користь громади, а також за порятунок річки Оржиця.

Владислав Рудь планує зайнятися й найпроблемнішим питанням - покращення стану доріг. Кандидат впевнений: необхідно інвестувати в спорт, культуру, освіту, транспортне сполучення між селами, зручне транспортування дітей до школи. Ключове, що обіцяє і виконає Владислав Рудь – зменшення необгрунтовано високих заробітніх плат працівникаммерії і підрозділів.

Бехтір Віктор Іванович

Кандидат на посаду голови Сенчанської ТГ Миргородського району на Полтавщині

53-річний Віктор Бехтір народився в селі Вирішальне Лохвицького району Полтавської області. Кандидат на посаду голови Сенчанської ТГ на Полтавщині від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Віктор Бехтір отримав вищу освіту в Полтавському сільськогосподарському інституті за спеціальністю «Механізація сільського господарства». В 1985-1987 роках проходив строкову службу в Збройних силах.

Трудову діяльність розпочав бригадиром тракторної бригади в дослідному господарстві «Вирішальне», в якому 4 роки пропрацював завідувачем механічної майстерні та 3 роки головним інженером, з 2002 по 2006 рік обіймав посаду старшого майстра Сенчанського ПХ-ПП ВАТ «Юсківське хлібоприймальне підприємство», а з 2006 по 2013 рік працював на посаді технічного директора ТОВ «Амарант». З 2003 року і дотепер – приватний підприємець. З березня 2015 року – засновник і голова фермерського господарства«ВИРІШАЛЬНЕ».

Віктор Бехтір переконаний, що настав час, коли варто покласти всі свої знання та витрачати увесь свій потенціал на зміцнення та розвиток громад. Кандидат пропонує залучати інвесторів для створення підприємств в аграрному секторі, орієнтуючись не на великі холдинги, а на малий і середній бізнес.
Таким чином вдасться відкрити більше робочих місць, а роботодавці конкуруватимуть між собою за кваліфікованих працівників і платитимуть високі зарплати.

Партієць впевнений, що головними завданнями в громаді є: ремонт доріг і тротуарів, покращення транспортного сполучення між селами, організація маршрутів до навчальних закладів, забезпечення безперебійного водопостачання та створення підрозділів комунального господарства в кожній сільській раді, упорядкування територій сміттєзвалищ згідно з чинним законодавством та будівництво цеху з переробки сміття.

Скрильник Микола Володимирович

Кандидат на посаду голови Білицької селищної об'єднаної громади Полтавського району на Полтавщині

54-річний Микола Скрильник народився в селі Бутенки Кобеляцького району Полтавської області.

У 1983 році закінчив Бутенківську середню школу. З 1984 по 1986 рік проходив службу в армії. Вищу освіту здобув у Кременчуцькому політехнічному інституті. З 1986 по 1988 рік проходив службу в органах внутрішніх справ на посаді міліціонера ППС м. Полтава. З 1986 по 2006 рік працював на різних посадах в ОВС в Полтавській області.

У 2006 році був обраний сільським головою Бутенківської сільської ради.

Партієць є ініціатором і організатором створення першої в районі Бутенківської об'єднаної територіальної громади.

Микола Скрильник переконаний, що настав той період, коли варто застосувати всі свої знання, вміння та витрачати потенціал на зміцнення та розвиток громади. Йдучи на вибори голови Білицької селищної об'єднаної громади, він усвідомлює свою відповідальність перед мешканцями громади. Має твердий намір продовжити те, що було розпочато та зроблено.

Партієць працюватиме над питаннями розвитку сільськогосподарського виробництва, малого та середнього бізнесу, залученням інвестицій та на основі цього постійно збільшуватиме кількість робочих місць. Також вирішуватиме питання благоустрою населених пунктів, освітлення вулиць, ремонт доріг, налагодження водопостачання, озеленення, облаштування зон загального відпочинку, дитячих майданчиків.

Важливе місце у програмі кандидата на посаду голови належить освіті, охороні здоров'я та культурі:

  • постійний контроль за підвезенням школярів до навчальних закладів;
  • забезпечення фінансування виплат – при народженні дитини (30 тис. грн); на оперування (6 тис. грн.); на лікування онкохворим (12 тис. грн); на лікування одиноким громадянам (3 тис. грн); на поховання мешканців не пенсійного віку (4 тис. грн);
  • забезпечення безкоштовного оздоровлення дітей пільгових категорій населення.

 

Микола Скрильник – людина діла. Він відповідає за свої слова і вчинки перед всіма, перед своєю совістю і сумлінням. Практично вся його трудова та громадська діяльність пов'язана з тісним спілкуванням з людьми. Завжди займається конкретними справами, робить це з користю для людей. Набутий досвід дозволяє проаналізувати проблеми громади та її мешканців, запропонувати конкретні шляхи їхнього вирішення. Саме тому партієць вирішив балотуватися на посаду голови Білицької селищної об'єднаної громади.

Миколаєнко Іван Данилович

Кандидат на посаду селищного голови Скороходівської територіальної громади на Полтавщині

65-річний Іван Миколаєнко народився в селі Кравченки Полтавської області.
Він - кандидат на посаду селищного голови Скороходівської територіальної громади на Полтавщині від партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Іван Миколаєнко закінчив з відзнаками сільську школу, Полтавський сільськогосподарський технікум та Херсонський сільськогосподарський інститут за спеціальністю «Гідротехніка та гідромеліорація».

Трудову діяльність розпочав у колгоспі інженером. З 1980 року до 1993 року працював в обласних структурах водного господарства Полтавщини старшим інженером, начальником відділу.

З 1993 по 1999 рік – на державній службі в Держуправлінні екологічної безпеки в Полтавській області головним спеціалістом з проблем водних ресурсів області, державним інспектором, головою профспілки. У 1999-2000 рр. працював головним інженером Скороходівського молокозаводу, а з 2000 по 2001 рік – начальником Комбінату комунальних підприємств. З 2001 по 2005 рік займався підприємницькою діяльністю. У 2005-2009 рр. проживав в м. Київ, де працював заступником директора ТОВ «Сферабудпроект». З 2009-го й дотепер – підприємець.

Наразі Іван Данилович розвиває переробку сільськогосподарської продукції у своєму регіоні. З 2014 по 2017 рік він разом із волонтерами Полтави своєю продукцією підтримував наших воїнів у зоні проведення антитерористичної операції. Допоміг власними коштами своїй громаді облаштувати опалення в Будинку культури, придбати кардіосамописця в амбулаторію сімейної медицини, з організацією та розміщенням місцевої пожежної охорони на початку її становлення.

Як підприємець, постійно дбає про підвищення якості натурального продукту – олії, підтримує пенсіонерів, кращою ціною, прагне розширити асортимент послуг у сфері виробництва екологічної сільськогосподарської продукції.

Іван Миколаєнко комунікабельний, людина слова і діла, честі, порядності та справедливості.

Кошовий Петро Миколайович

Кандидат на посаду міського голови Решетилівської територіальної громади на Полтавщині

59-річний Петро Кошовий народився на Решетилівщині Полтавської області. Кандидат на посаду міського голови Решетилівської територіальної громади від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».Трудову діяльність

Петро Кошовий розпочав у 1978 році слюсарем Полтавського поштампу. 1979-1981 рр. - походив службу у Збройних силах. У 1985 році закінчив історичний факультет Полтавського державного педінституту. Працював учителем історії, підприємцем, заступником голови та очільником Решетилівської районної ради Полтавської області. Депутат Решетилівської районної ради 5-ти скликань.

Кандидат переконаний, що в центрі уваги місцевої влади мають бути люди з їхніми потребами, тому він планує першочергово подбати про незахищені категорії населення: організувати безкоштовне харчування для учнів 1-4 класів та дітей із малозабезпечених сімей; збільшити кількість місць у дитячих садочках; добудувати житло для медиків; забезпечити доступність та якість комунальних послуг, полагодити дороги, запровадити енергоощадні технології.

Крім цього, у планах Петра Кошового надати всебічну підтримку підприємствам та сприяти відкриттю нових, залучити інвестиції і в такий спосіб створити нові робочі місця.

Впорядкування реєстру земельних ділянок та відкритий доступ до нього всіх мешканців громади у пріоритеті партійця. Займатиметься він і збереженням культурних традицій місцевостей, впорядкуванням територій місцевих кладовищ, забезпеченням їхнього освітлення та технічною водою, створенням місцевих спортивних команд.

Верх