Офіційний сайт
політичної партії "За майбутнє"

Місцеві вибори 2020

Кандидати від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»

Миколаївщина

Гранатуров
Юрій Ісайович

Кандидат на посаду Миколаївського міського голови

Вербін
Євген Валерійович

Кандидат на посаду Новоодеського міського голови, перший номер у списку кандидатів у депутати Новоодеської міської ради Миколаївського району Миколаївської області

Горіцин
Олег Олегович

Кандидат на посаду Первомайського міського голови, перший номер у списку кандидатів у депутати Первомайської міської ради

Кривенко
Микола Сергійович

Кандидатка на посаду Южноукраїнського міського голови (ТГ), другий номер у списку кандидатів у депутати до Южноукраїнської міської ради

Пліткін
Олександр Юрійович

Кандидат у депутати до Миколаївської обласної ради

Крикун
Віталій Георгійович

Кандидат на посаду міського голови Новобузької міської ради Баштанського району

Радзіховська
Алла Юріївна

Кандидатка на посаду голови Прибузької сільської ради

Рольян
Людмила Анатоліївна

Кандидатка на посаду голови Кривоозерської селищної ради, другий номер у списку кандидатів в депутати до Кривоозерської селищної ради

Гусан
Анатолій Васильович

Кандидат на посаду Первомайського селищного голови Миколаївського району Миколаївської області

Токар
Сергій Анатолійович

Кандидат на посаду Березанського селищного голови, перший номер у списку кандидатів у депутати до Березанської селищної ради

Цупра
Юрій Іванович

Кандидат на посаду голови Софіївської сільської ради Баштанського району Миколаївської області

Баландін
Валерій Володимирович

Кандидат на посаду Березнегуватського селищного голови, кандидат у депутати до Миколаївської обласної ради

Гранатуров Юрій Ісайович

Кандидат на посаду Миколаївського міського голови

60-річний Юрій Гранатуров – корінний миколаївець.Кандидат на посаду Миколаївського міського голови від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Юрій Гранатуров має дві вищі освіти: закінчив Миколаївський державний педагогічний інститут, а згодом – Національну академію державного управління при Президентові України (магістр державного управління). Науковий ступінь – кандидат економічних наук за спеціальністю «Економіка і управління національним господарством».

Трудову діяльність розпочав на робітничій посаді, згодом працював вчителем, директором школи. У 1998 р. вперше обраний депутатом Миколаївської міської ради. З того часу є депутатом міськради п'ятьох скликань. Обіймає посаду віцепрезидента ВГО «Клуб мерів України» з питань міжнародного співробітництва.

У 2000 р. був призначений начальником головного управління Миколаївського міськвиконкому. Працював заступником, першим заступником міського голови, секретарем міськради, в. о. міського голови. У 2014-15 рр. – мер Миколаєва, у 2017 р. –керівник апарату Миколаївської обласної державної адміністрації, з 2019 по серпень 2020 р. – голова адміністрації Інгульського району м. Миколаєва.

У 2000 р. був призначений начальником головного управління Миколаївського міськвиконкому. Працював заступником, першим заступником міського голови, секретарем міськради, в. о. міського голови. У 2014-15 рр. – мер Миколаєва, у 2017 р. –керівник апарату Миколаївської обласної державної адміністрації, з 2019 по серпень 2020 р. – голова адміністрації Інгульського району м. Миколаєва.

Юрій Гранатуров глибоко переконаний в тому, що політика децентралізації надала колосальні можливості для зміцнення фінансового потенціалу громад, але лише за умов вмілого, професійного та системного управління Миколаєвом. Саме такі умови він бажає створити після обрання міським головою, розробити та втілити в життя ефективну стратегію міського розвитку. Миколаїв він бачить містом безпечним та комфортним для кожного городянина. Серед його пріоритетів – розвиток комунальних підприємств, модернізація міської інфраструктури, інженерних мереж та комунікацій, розвиток освіти, медицини та соціальної сфери.

Вербін Євген Валерійович

Кандидат на посаду Новоодеського міського голови,
перший номер у списку кандидатіву депутати Новоодеської міської ради Миколаївського району Миколаївської області

52-річний Євген Вербін народився в місті Селідове Донецької області, з 4 років проживає на Новоодещині. Кандидат на посаду Новоодеського міського голови, перший номер у списку кандидатів у депутати Новоодеської міської ради від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».
Євген Вербін має дві вищі освіти. Він закінчив Тольяттінське вище військове будівельне командне училище, а згодом – Київський інститут підготовки кадрів Державної служби зайнятості.
Трудову діяльність розпочав заступником командира роти, згодом працював заступником міського голови міста Нова Одеса, директором комунального підприємства, директором районного центру зайнятості. У 2015 році був уперше обраний депутатом Новоодеської районної ради.
У 2014-2017 роках працював головою Новоодеської районної державної адміністрації. З 2018 по 2020 рік обіймав посади директора ТОВ «Люкс Інжиніринг», керівника регіонального відділу постачання природного газу та електроенергії компанії «Ресурс Груп» (м. Київ).

Кандидат впевнений, що у міста Нова Одеса є серйозні перспективи для розвитку, однак вже зараз необхідно вирішувати гострі проблеми: модернізація міської інфраструктури, соціальний захист мешканців, створення сприятливого інвестиційного і підприємницького клімату. Тільки сильна й професійна команда, якою є партія «ЗА МАЙБУТНЄ», здатна ефективно розбудовувати місто Нова Одеса.

Кривенко Микола Сергійович

Кандидатка на посаду Южноукраїнського міського голови (ТГ),
другий номер у списку кандидатів у депутати до Южноукраїнської міської ради

40-річний Микола Кривенко — мешканець міста Южноукраїнськ з 2000 року. Кандидат на посаду Южноукраїнського міського голови (ТГ), другий номер у списку кандидатів у депутати до Южноукраїнської міської ради від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Микола Кривенко має декілька технічних освіт, а також юридичну. Кандидат закінчив Мигійський державний аграрний технікум, спеціальність «Зоотехнія», Чернігівський юридичний коледж Державного департаменту України з питань виконання покарань, спеціальність «Право» та «Правоохоронна діяльність», здобув кваліфікацію «Молодший спеціаліст-юрист». На цей час навчається в Миколаївському державному університеті кораблебудування ім. Адмірала Макарова, магістратура.
Трудову діяльність партієць розпочав на посаді молодшого інспектора відділу нагляду та безпеки Арбузинської ВК-83, згодом працював старшим інспектором того ж відділу. Має досвід роботи у сфері автомобільного транспорту, охоронної діяльності, торгівлі.

Сьогодні займається підприємницькою діяльністю, надає послуги з управління п’ятьом ОСББ міста.
Для кандидата дуже важливі такі критерії, як чесність, добропорядність та принциповість. Южноукраїнськ він бачить містом безпечним та комфортним для кожного містянина. Серед його пріоритетів — розвиток відносин з містоутворювальним підприємством, підтримка житлового фонду (ОСББ, ЖКГ), модернізація міської інфраструктури, інженерних мереж та комунікацій, розвиток освіти, медицини та соціальної сфери.

Крикун Віталій Георгійович

Кандидат на посаду міського голови Новобузької міської ради Баштанського району

48-річний Віталій Крикун – корінний новобужанин. Кандидат на посаду міського голови Новобузької міської ради Баштанського району Миколаївської області від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».
Кандидат має вищу освіту: у 2005 році закінчив Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна».
Розпочав свою трудову діяльність у 1989 році в колгоспі імені Чкалова – будівельником. У 1999-2004 роках обіймав посаду директора приватного підприємства «Арілан». З 2004 по 2017 рік займався підприємницькою діяльністю, а у 2017-2019 роках був директором ТДВ БВК ПМК-138. Зараз є директором ТОВ «Автологістик».

Ефективне управління містом в інтересах усієї громади – це головне завдання новообраного міського голови і депутатів, впевнений Віталій Крикун. Від розбудови соціальної сфери (закладів дошкільної та шкільної освіти, медицини, соціального захисту) до повноцінного благоустрою міста і реконструкції комунальних мереж – весь комплекс завдань на своєму порядку денному бачить кандидат.

Радзіховська Алла Юріївна

Кандидатка на посаду голови Прибузької сільської ради

55-річна Алла Юріївна – корінна мешканка с. Богданівка на Миколаївщині. Кандидатка на посаду голови Прибузької сільської ради Вознесенського району Миколаївської області від партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Алла Юріївна має професійно-технічну освіту. У 1984 році закінчила Кіровоградське професійно-технічне училище, факультет зв’язку. Трудову діяльність розпочала з 1984 року на посаді електромонтера станційного обладнання Доманівської АТС, згодом працювала продавцем, завідувачкою магазином господарчих товарів, завідувачкою Богданівською філією «Ощадбанку» та Укрпошти. З 2000 року й дотепер є фермером-одноосібником.

Кандидатка глибоко переконана в тому, що тільки зважена державна політика на всіх рівнях приведе до справжнього розквіту сільських громад в Україні. Для кожного мешканця села ключовим є питання соціально-економічного розвитку, доходів, робочих місць, інфраструктури та якості послуг. Функціонує аграрна галузь – значить є робочі місця і заробіток, гроші в місцевих бюджетах на ремонт сільських доріг, утримання шкіл та ФАПів.

Рольян Людмила Анатоліївна

Кандидатка на посаду голови Кривоозерської селищної ради,
другий номер у списку кандидатів в депутати до Кривоозерської селищної ради

51-річна Людмила Рольян народилася на Хмельниччині, але все життя пов’язане з Кривоозерщиною. Кандидатка на посаду голови Кривоозерської селищної ради, другий номер у списку кандидатів у депутати до Кривоозерської селищної ради від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Людмила Рольян має дві вищі освіти, закінчила Одеський інститут народного господарства, а згодом — Дніпропетровський державний університет, магістр державного управління.

Трудову діяльність кандидатка розпочала на посаді економіста в КСП ім. Шевченка Кривоозерського району. Згодом працювала в контрольно-ревізійному відділі району. З 1998 року — в управлінні соціального захисту населення на різних посадах: від спеціаліста до начальника управління.
У 2011-2014 роках — очільниця Кривоозерської райдержадміністрації. Партійка є реформаторкою у сфері соціального захисту населення області та району, очолює благодійний фонд соціальної допомоги малозабезпеченим.

Разом із родиною в рідному селищі облаштувала та належно утримує дитяче грально-розважальне містечко «ЇжачОК». Тричі обиралася депутаткою Кривоозерської районної ради. Партійка впевнена, що влада будь-якого рівня має бути для людей, демонструвати конкретні справи, розуміння завдань та здатність їх виконувати з командою однодумців. В пріоритеті Людмили Рольян — увага до ветеранів, бажання дослухатися до людей, підтримка молоді, культури й спорту.

Гусан Анатолій Васильович

Кандидат на посаду Первомайського селищного голови Миколаївського району Миколаївської області

70-річний Анатолій Гусан – корінний мешканець міста Первомайськ. Кандидат на посаду Первомайського селищного голови від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Трудову діяльність розпочав на робітничій посаді, у 1968 році був призваний на військову службу. Згодом працював на Засільському цукровому заводі керівником транспортного цеху, головою профспілкового комітету, керівником цеху готової продукції, керівником автотранспортного цеху. У 1998 році був обраний депутатом Жовтневої районної ради. З 2002 року двічі був обраний Первомайським селищним головою.

Анатолій Гусан вважає, що головна мета – це створення сильної, спроможної територіальної громади, яка здатна забезпечити себе всім необхідним, але за умов умілого управління громадою. Всі важливі рішення, що впливають на комфортну життєдіяльність мешканців, повинні ухвалюватись територіальною громадою. Повинна бути створена ефективна комунікація між нашими селами. Такі сучасні умови бажаю створити після обрання Первомайським селищним головою, розробити та втілити в життя ефективну стратегію розвитку територіальної громади. Серед пріоритетів Анатолія Гусана – розвиток освіти, медицини, соціальної сфери, стабільна робота житлово-комунальних підприємств, розвиток Первомайської амбулаторії, відкриття стаціонару.

Пліткін Олександр Юрійович

Кандидат у депутати до Миколаївської обласної ради

60-річний Олександр Пліткін народився у Миколаєві. Кандидат у депутати до Миколаївської обласної ради від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

32 роки тому Олександр Пліткін отримав диплом лікаря, закінчивши педіатричний факультет Одеського медичного інституту імені Пірогова. З того часу все його життя присвячене порятунку життя та здоров'я людей. У свій час він очолював Миколаївський протитуберкульозний диспансер, Миколаївську міську дитячу лікарню № 2. Останнім часом працює головним лікарем КНП «Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня».

Олександр Пліткін не може бути байдужим до рідної землі і не хоче, щоб миколаївці шукали кращої долі на чужині. Він також впевнений, що миколаївський осередок партії «ЗА МАЙБУТНЄ» – це надійна команда професіоналів-однодумців, яка має реальні шанси відродити Миколаївщину. На його переконання, пріоритетом є життя та здоров`я нації, яке починається зі здоров'я кожної людини: спочатку життя та здоров'я, забезпечення здорового та безпечного середовища, а потім все інше. В обласній раді він планує працювати над вирішенням конкретних питань. Зокрема, це підвищення зарплат медпрацівників та забезпечення їх житлом, що зможе зменшити нестачу кадрів у медичних установах. Але головне завдання він вбачає в організації кваліфікованої допомоги дітям з онкологією, діабетом, орфанними (рідкісними) хворобами та іншими важкими захворюваннями. Намагатиметься, щоб великий професіональний потенціал півдня України у дитячої онкології, зосереджений саме в Миколаївській області, слугував створенню дитячого онкологічного центру, якій поєднає Миколаїв, Одесу та Херсон. Партієць готовий вирішувати ці та багато інших невідкладних питань вже сьогодні.

Горіцин Олег Олегович

Кандидат на посаду Первомайського міського голови,
перший номер у списку кандидатів у депутати до Первомайської міської ради

54-річний Горіцин Олег - корінний первомаєць. Кандидат на посаду Первомайського міського голови, перший номер у списку кандидатів у депутати Первомайської міської ради від Політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Горіцин Олег має вищу освіту - у 1988 році закінчив Тамбовське Вище Військове Авіаційне Училище Льотчиків з відзнакою та Золотою медаллю, та по кінець 1997 року займав льотні та командні посади в Збройних силах СРСР та збройних силах України. Військовий пенсіонер, підполковник запасу.

Трудову діяльність почав токарем на заводі «Фрегат». Після закінчення військової служби розпочав підприємницьку діяльність, якою займається по теперішній час. Має досвід побудови, організації та запуску бізнесу «з нуля». Від проекту та запуску бізнесу до оперативного та стратегічного управління.

Професійний управлінець для великих та складних задач, універсал. Є практика запуску та управління проектами, будування складної та результативної команди.
Досвідчений менеджер, здатний швидко розібратися в деталях будь-якого виробничого та громадсько-політичного процесу, визначити план значних поліпшень, домогтись його виконання. Учасник багатьох регіональних, всеукраїнських та міжнародних наукових та громадських конференцій, з’їздів, семінарів, зустрічей, змагань та благодійних заходів.

Токар Сергій Анатолійович

Кандидат на посаду Березанського селищного голови,
перший номер у списку кандидатів у депутати до Березанської селищної ради

42-річний Сергій Токар народився в селі Калинівка Березанського району Миколаївської області. Кандидат на посаду Березанського селищного голови від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Токар Сергій у 1998 році закінчив Херсонський факультет Запорізького юридичного інституту МВС України. В 2003 році - Національну академію внутрішніх справ України, Інститут управління, факультет підготовки керівних кадрів середньої ланки.

Трудову діяльність розпочав з 1998 року слідчим, з 2010 року працював старшим оперуповноваженим, а з 2014 року - заступником начальника СВ Березанського РВ УМВС України в Миколаївській області. У 2015-2016 роках - начальник Березанського відділення поліції ГУНП в Миколаївській області. 2017-2018 роки - начальник спеціальної поліції ГУНП в Миколаївській області. З 2018 по 2019 рік обіймав посаду начальника патрульної поліції Веселинівського ВП ГУНП В Миколаївській області. Має спеціальне звання «Підполковник поліції».

Сергій Токар впевнений, що якісний розвиток Березанки неможливий без професіоналів в усіх галузях життєзабезпечення. Існують серйозні проблеми у таких галузях, як житлово-комунальное господарство, охороназдоров’я, освіта, які необхідно терміново вирішувати, вважає кандидат. Навіть наявним ресурсом можна розпоряджатися значно ефективніше, а продовження децентралізації відкриє ще більше можливостей. Саме тому команда «ЗА МАЙБУТНЄ» об’єднує справжніх фахівців, людей справи, які вже неодноразово доводили свою ефективність.

Цупра Юрій Іванович

Кандидат на посаду голови Софіївської сільської ради Баштанського району Миколаївської області

52- річний Юрій Цупра народився в селі Улянівка Новобузького району, де проживає й дотепер. Кандидат на посаду сільського голови Софіївської сільської ради Баштанського району Миколаївської області від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Юрій Іванович має вищу освіту: закінчив Васильківське військово-авіаційне технічне училище. Трудову діяльність розпочав на посаді головного інженера на ТОВ «Улянівське». З 2007 року й дотепер – засновник фермерського господарства «Цупра Ю. І.».

Партієць вірить, що з новим складом депутатів, до якого ввійдуть представники сіл, можна вирішити низку першочергових проблемних питань. Він зазначає: необхідно всі зусилля покласти на добробут сіл та щасливе майбутнє дітей.

Баландін Валерій Володимирович

Кандидат на посаду Березнегуватського селищного голови, кандидат у депутати до Миколаївської обласної ради

50-річний Валерій Баландін народився в Алтайському краї, Усть-Калманського району, с. Усть-Камишенка. Кандидат на посаду Березнегуватського селищного голови, кандидат у депутати до Миколаївської обласної ради від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Валерій Баландін має вищу освіту: закінчив Миколаївський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Викладач фізики та астрономії».

Трудову діяльність розпочав викладачем професійно-технічного училища, згодом працював в управлінні соціального захисту населення Березнегуватської райдержадміністрації. З 2002 року займається приватною підприємницькою діяльністю. Був депутатом Березнегуватської селищної ради п’ятого скликання.

Активно займається громадською діяльністю, довгий час був головою Громадської організації «Спілка бджолярів та медоварів Березнегуватського району». У 2016 році створив громадську організацію «Воля громади».

Валерій Баландін впевнений, що за умов вмілого, професійного та системного управління Березнегуватська територіальна громада має всі шанси на впевнене й успішне майбутнє. Серед його пріоритетів – ремонт доріг, встановлення вуличного освітлення, якісна питна вода в кожному домі, вивезення сміття, відновлення шкіл, амбулаторій, будинків культури. Валерій Баландін йде на вибори з командою фахівців заради спільного добробуту, розвитку громади, конкретних дій та результатів. Адже лише командна злагоджена робота відкриває перспективи позитивних змін, розбудови та розвитку громади.

Верх